דף הבית  >  אקסטרה  >  מתיחת פנים ללא ניתוח: כל השיטות
 

מתיחת פנים ללא ניתוח: כל השיטות

מערכת האתר
30/03/2017

בשנים האחרונות חלו התפתחויות רבות בכל הקשור לטיפולים אסתטיים וישנם הרבה מאוד טיפולים שלא דורשים כלל ניתוח - ביניהם, לדוגמה, גם מתיחת פנים.
במהלך השנים עור הפנים שלנו מתארך וצונח באופן טבעי בשל האובדן של הקולגן והאלסטין אשר אחראים בין היתר לשמירת האלסטיות שלו. לכן, אין פלא שגם הקמטים והקפלים לא מאחרים להגיע...

 

מתיחת פנים ללא ניתוח - סוקה מגזין

 

 

מתיחת פנים ללא ניתוח מתאימה במספר מקרים שונים

• כאשר רוצים להרים באופן עדין את כל עור הפנים
• כאשר רוצים לטשטש ולעדן קמטוטים, קמטים וקפלים
• כאשר רוצים לשחזר את קווי הפנים הצעירים יותר
• כאשר רוצים ליצור ארשת פנים רעננה כמו שלאחר חופשה ארוכה...
• כאשר רוצים ליצור הבעה נינוחה ומזמינה יותר במקום הבעה כבדה ו"זועפת"
האפקט המשני של הטיפול הוא שיפור הביטחון העצמי של המטופלת, שיפור מצב הרוח ונכונות רבה יותר לטיפוח עצמי בשל המראה המשופר של הפנים.

למי מתאים הטיפול?

הטיפול אופטימלי במיוחד לנשים צעירות יחסית עד נשים בגיל המעבר בין גיל 35 ל - 50 בהם צניחת הפנים כבר קיימת, אבל היא אינה משמעותית. נשים מבוגרות גם יכולות להתאים לניתוח ובתנאי שאין להן צניחה משמעותית באזור הצוואר. לבסוף, הטיפול מתאים גם לנשים שמעשנות או כאלו שלוקחות תרופות מסוימות אשר מונעות מהן לעבור את הפרוצדורה הרגילה.

יש מספר שיטות טיפול שונות שכל אחת מהן מתאימה למקרים אחרים. תוכלו לקרוא כאן בהרחבה על כל האפשרויות למתיחת פנים ללא ניתוח.

 

מתיחת פנים - סוקה מגזין

 

 

מתיחת פנים באמצעות חוטים

טיפול באמצעות חוטים מתאים למי שצורת הפנים שלה רחבה או עגולה, כמו גם למי שיש לה לחיים מלאות. באמצעות החוטים אשר מתמוססים אט אט מתחת לעור, אפשר להדגיש את תווי הפנים ו"להרים" אותם. החוטים מתאימים גם למקרים של צוואר או קו לסת נפולים מעט.

טיפול באמצעות חומרי מילוי

חומרי המילוי של היום הם אפקטיביים ונוחים הרבה יותר מאלו של פעם מכיוון שהם חודרים לשכבות העמוקות של העור ונשארים מוצקים, כך שלא נוצר מראה "גושי". בדרך כלל הם משמשים לטשטוש קמטים וקמטוטים באמצעות החדרת חומר המילוי לאזורים המתאימים (לא תמיד לקמט עצמו). כמו כן, אפשר להשתמש בחומרים אלו על מנת ליצור קו לסת מעודן יותר למקרה שבו חלה צניחה של העור באזור הסנטר (ידוע גם כ - "סנטר בולדוג").

מתיחת פנים באמצעות בוטוקס

טיפול באמצעות בוטוקס יעיל במיוחד לשליש העליון של הפנים. כלומר, לאזור המצח, הגבות או צדי העיניים. כך אפשר לשוות לפנים מראה צעיר יותר שנראה פחות "זועף" או מריר...

 

 

מתיחת פנים בוטוקס - סוקה מגזין

 

איך מתבצע הטיפול למתיחת פנים?

הטיפול מתבצע באמצעות אלחוש מקומי ובעזרת משחה וקירור של אזור המתיחה, לאחר מכן נעשה שימוש באחת מן השיטות כפי שתואר בסעיף הקודם. בדרך כלל הטיפול נמשך כחצי שעה וההתאוששות מהירה (ימים ספורים).

לכמה זמן הטיפול אפקטיבי?

הטיפול בדרך כלל אפקטיבי לתקופה של עד שנתיים, אך ניתן להאריך את התקופה הזו באמצעות רענון של הטיפול לאחר חצי שנה עד תשעה חודשים.

 

 

 

אולי יעניין אותך גם:
הצטרפו אלינו בפייסבוק
מעוניין לחגוג אירוע?
אנחנו מזמינים אתכם לחגוג את האירוע שלכם באחד המקומות של קבוצת סוקה. מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם:
הצטרפו למועדון החברים
הצטרפו אלינו ואנחנו נדאג לעדכן אתכם בכתבות ומתכונים חדשים